Obrábacie Centrum AdMaker

Kvalitné multifunkčné obrábacie centrum AdMaker umožňuje akceleráciu a automatizáciu, ako aj optimalizáciu výrobných nákladov. Vďaka svojej všestrannosti a efektívnosti sa venuje reklamnému priemyslu, ktorý pracuje so širokou škálou materiálov.

Stroj bol ocenený zlatou medailou v súťaži Cena za inováciu Veľtrhy reklamy a tlače RemaDays.

Modernosť produktu, ktorú potvrdzuje „Stanovisko k inovácii“ nezávislého výskumného centra, uľahčuje získanie finančných prostriedkov z fondov EÚ.

 

Viac info

Popis

Package maker

Stroj je ideálny pre strednú a nízkonákladovú výrobu obalov, škatúľ a prepraviek. Tieto výrobky je možné rýchlo navrhnúť, prispôsobiť konkrétnemu zákazníkovi a vyrobiť ich z rôznych materiálov, napríklad z lepenky, papiera a materiálov na báze dreva. Oscilačný nôž umožňuje vyrábať penové výplne, ktoré sa často používajú v exkluzívnych obaloch.

Cast maker

Profesionálny stroj určený pre spoločnosti vyrábajúce formy z hliníka, prolab, MDF. Pevná štruktúra a použitie komponentov najvyššej triedy zaisťuje vysoký výkon a dlhodobú bezproblémovú prevádzku. Stroj je možné rozšíriť o ďalšie vybavenie a ešte zvýšiť jeho efektivitu.

Cutter

Vďaka funkcii cuttera je možné spracovávať mäkké materiály. Výsledkom sú vysoko kvalitné šablóny, dekorácie, pomôcky a darčeky s grafikou alebo logami. Ľahkosť prípravy projektov a ich implementácie v službe AdMaker poskytuje takmer neobmedzené možnosti prispôsobenia sa očakávaniam klienta.

3D letter maker

AdMaker poskytuje takmer neobmedzené možnosti vytvárania priestorových foriem, ako sú písmená, logá a grafické prvky. Vybavenie stroja elektrovretenom a oscilačným nožom umožňuje prácu ako v mäkkom styrodure, tak aj v ťažko obrábateľnom hliníku.

Pylon maker

Vákuový stôl a príslušná sila elektrovretena zaručujú výrobu najkvalitnejších reklamných stožiarov zo všetkých použitých materiálov. Výroba reklamných predmetov nie je problém. Konštrukcia stroja umožňuje dosiahnuť vysokú presnosť, ktorá je dôležitá pre lisované prvky, napríklad farebné plexisklo, do tela dibondu

Decor & ornament

Toto zariadenie umožňuje výrobu dekoratívnych a dokončovacích výrobkov. V kombinácii so softvérom CAD / CAM môžete rýchlo pripraviť projekty pre kusovú aj veľkosériovú výrobu. Vďaka tomuto stroju získate nástroj na vykonávanie neštandardných objednávok, ako sú dekory, reliéfy, prelamované priečky atď.

Przykłady zastosowania

Technické dáta

Riadiaci systém Viacosový interpolátor v reálnom čase, s aktívnym predpovedaním trajektórie, LAN komunikácia, EtherCat, čas vzorkovania 2ms, voliteľné sledovanie konca nástroja RTCP, opravná mapa, vzdialený servisný prístup
Pracovná plocha 1500 x 2000 mm
Rozsah osi Z 200 – 500 mm
Pohonný systém kalené špirálové čepele X, Y guľová skrutka v osi Z
Lineárne ložisko Trapézové koľajnice, Bosch Rexroth 25
Rýchlosť jazdy Až 80 m/min
Bezkartáčové elektrovreteno áno
Softvérové rozlíšenie 0,0005 mm (0,0025 motory servo)
Presnosť polohovania 0,01 mm
Obojstranný pohon brány áno
Výkon elektrovretena 8 – 12 kW
Invertor elektrovretena áno
Maximálne otáčky elektrovretena 24000 ot./min
Konštrukcia Oceľ zváraná, rebrovaná, zbavená napätia, precízne opracovaná
Typ stola vákuové, hybridné
Možnosti vybavenia
 • chladenie nástroja
 • skener
 • pozičné bázy
 • vŕtacie vŕtacie
 • centrálny mazací systém
 • inštalácia odsávania triesok
 • oscilačný nôž, ťahací valec, fixka, elektrický nôž,
  pneumatické
 • polohovanie materiálu laserom, meracia sonda,
  kamery

Galéria

Profesionálne a multifunkčné

AdMaker je obrábacie centrum s viacerými nástrojmi založené na koncepčnom dizajne strojov série Expert. Kombinuje vysokú účinnosť a presnosť spracovania širokej škály materiálov. Konfigurácia stroja bola vyvinutá na základe potrieb reklamného priemyslu. Venované spoločnostiam zameraným na automatizáciu a minimalizáciu výrobných nákladov.

Špičkové nástroje, ako napríklad modul s oscilačnými nožmi s viacerými nástrojmi s profesionálnym elektrickým vretenom, ktorým je vybavená spoločnosť AdMaker, umožňujú vysoko efektívne spracovanie širokej škály materiálov a zanechávajú čisté a hladké hrany. Bude perfektný všade tam, kde sa vyrábajú reklamné prvky, obaly, tesnenia, lejacie formy alebo na rezanie textílií v priemysle šitia alebo čalúnenia. Polohovacia kamera a schopnosť rýchlo a ľahko upnúť materiál na vákuový stôl uľahčujú presné spracovanie malých formátov.

Konštrukcia

Vďaka zváranej, oceľovej a rebrovanej konštrukcii je možná vysoká presnosť s efektívnym a dynamickým obrábaním. Dlhodobú stabilitu a presnosť rozmerov zaručuje dvojstupňový proces žíhania a obrábanie od jedného upnutia na veľkoformátových obrábacích centrách. Zistite viac o konštrukcii »

Ovládanie

Przemysłowe, profesjonalne sterowanie CNC jest kompatybilne z systemem zarządzania parkiem maszynowym w koncepcji Industry 4.0 dzięki integracji z siecią LAN oraz aktywną komunikacją z kluczowymi komponentami. Použitý protokol EtherCat umožňuje ultrarýchlu obojsmernú komunikáciu s dobou vzorkovania menej ako 1 ms. Sterowanie oparte jest na wieloosiowym interpolatorze czasu rzeczywistego który aktywnie prognozuje trajektorię ruchów również w trybach HPM i HSM. Integrované prostredie CAD / CAM umožňujúce rýchle úpravy projektov priamo na riadiacej jednotke zvyšuje flexibilitu prevádzky. Štruktúra G-kódu umožňuje automatizovať cykly a operácie vykonávané podľa individuálnych potrieb. Zistite viac o ovládaniu »

Aplikácia

Spracováva všetky materiály použité na výrobu reklamy, obalov, pomôcok atď. Oscilačný nôž v kombinácii s elektrickým vretenom ľahko rezá rôzne druhy materiálov a zanecháva čisté a hladké hrany. Vzduchom poháňané náradie, obzvlášť vhodné na rezanie tvrdých a hutných materiálov, ale tiež si poradí Vákuový stôl umožňuje spracovávať malé formáty. Vďaka ryhovacej hlave alebo kamere, ktorá určuje polohu materiálu na stole, získavame multifunkčné zariadenie, ktoré poskytuje obrovské možnosti automatického spracovania.

Základné vlastnosti obrábacieho centra AdMaker

 • moderný riadiaci systém v reálnom čase
 • analýza dynamickej dráhy
 • vysokorýchlostný komunikačný protokol EtherCat
 • tuhá štruktúra v kombinácii s prvotriednymi komponentmi
 • vzdialená technická podpora
 • multifunkčnosť vďaka kombinácii rôznych metód spracovania

Špeciálne materiály

 • plasty: polykarbonát, PVC, plexisklo, guma, teflón, polyamidy atď.,
 • kartón
 • kože a textilu
 • gambit
 • mäkké a neželezné kovy: mosadz, meď, bronz, hliník,
 • kompozity (dibond, alucobond atď.)
 • masívne drevo, preglejka, drevotrieskové dosky, MDF, OSB,
 • peny, extrudované materiály atď.

Možnosti vybavenia

 • chladenie nástroja
 • skener
 • pozičné bázy
 • uhlový agregát
 • centrálny mazací systém
 • zariadenie na extrakciu triesok

Výhody nákupu strojov Seron

Hodnoty a schopnosti našich zariadení nie sú všetko, čo získate, keď sa rozhodnete pre spoluprácu s nami.

Individuálna konfigurácia

Kupujete zariadenie presne na mieru vašim individuálnym potrebám

Záruka a servis

Budete si istí kontinuitou prevádzky zariadenia a starostlivosťou o servis u výrobcu

Školenie vo vašej spoločnosti

Schopnosti zakúpeného zariadenia rýchlo využijete

Výhodný leasing

Pohodlné financovanie s nízkou počiatočnou platbou od 0%. Viac info »
Dohodnite si stretnutie na bezplatnom predstavení v našom showroome a uvidíte, ako zariadenie funguje naživo

Požiadajte o ponuku alebo nám položte otázku

Naši poradcovia sú vám k dispozícii. Vyplňte nasledujúci formulár a kontaktujte nás!

  (Voliteľné) Popíšte, aké materiály a ako chcete spracovať