Vášňou pre moderné technológie neustále posilňujeme svoju pozíciu v priemysle CNC strojov

Viac ako 20 rokov skúseností pretavujeme do kvality našich výrobkov. Vďaka tomu získavame presné, vysoko výkonné CNC obrábacie stroje ako sú: viacosové CNC obrábacie centrá, CNC frézy, laserové rezecie stroje Fiber, CNC plazmové stroje.

Tieto produkty sú výsledkom spojenia dlhoročných skúseností, vášne, odhodlania konať a rozvoja nášho tímu. Zariadenia sú navrhnuté a vyrobené v srdci centrálnej priemyselnej časti – Stalowa Wola. Je to región s bohatým priemyselným dedičstvom s zamestnancami so skúsenosťami v oblasti materiálov a ich spracovania.

Dobre organizovaná štruktúra

Ľudia sú základom našej spoločnosti. Sú to práve ich skúsenosti, otvorenosť a tvorivosť, ktoré nás nútia dosiahnuť taký rýchly technologický pokrok.

Konštrukčné oddelenie

Všetky stroje sú navrhované a programované našimi špecialistami.

Oddelenie výskumu a vývoja

Všetky riešenia sú pred uvedením do výroby podrobené náročným testom.

Oddelenie výroby

Rozsiahle technické vybavenie, ktoré nám umožňuje stavať stroje. Vďaka tomu sme flexibilní a udržiavame kvalitu na najvyššej úrovni.

Montážne oddelenie

Montážne oddelenie tvoria inžinieri s dlhoročnými skúsenosťami. Používame komponenty najvyššej kvality od osvedčených dodávateľov

Oddelenie kontroly kvality

Každá fáza výroby je ukončená podrobným auditom kvality. To zaručuje najvyššiu presnosť
a spoľahlivosť strojov.

Sklad

Máme dobre zásobený sklad. Vďaka tomu je čas čakania na stroje čo najkratší

Servis

Máme vlastných vysoko kvalifikovaných servisných technikov a rozsiahly vozový park. Vďaka tomu sa čas odozvy servisu skracuje na maximum.

Obchodné oddelenie

Tím skúsených odborníkov, ktorí profesionálne hľadajú riešenia a starajú sa o našich zákazníkov.

Stroje Seron sú široko používanév mnohých priemyselných odvetviach

Naše spoľahlivé zariadenia automatizujú prácu v kovospracujúcom, stavebnom, elektronickom, nábytkárskom, reklamnom a mnohých ďalších odvetviach.

Tieto zariadenia sú ideálne pre 24-hodinový pracovný systém. Každý z nich je nakonfigurovaný podľa individuálnych potrieb klienta. Sme presvedčení, že naše CNC stroje, ktoré ponúkame, postavené na základe konceptu Industry 4.0, sú budúcnosťou mnohých podnikateľov v Poľsku a aj v zahraničí, pretože umožňujú automatizáciu výroby, zníženie jej nákladov skrátením doby spracovania, opakovateľnosť a presnosť.

Náš cieľ

Cieľom našej činnosti je starostlivosť o dlhodobé vzťahy so zákazníkom poskytovaním najkvalitnejších, spoľahlivých a presných zariadení a podpory skúsených programátorov, technikov a servisných technikov. Ako uznávaný výrobca CNC strojov sme si stanovili nasledujúce ciele

 • Inovatívnosť použitých konceptov
 • Komplexný prístup ku klientovi
 • Spoľahlivosť v podnikaní
 • Máme vlastné výskumné a vývojové oddelenie a spolupracujeme s výskumnými inštitúciami. Vďaka týmto aktivitám vytvárame inovatívne zariadenia v globálnom meradle, prispôsobené rastúcim požiadavkám zákazníkov a medzinárodným štandardom.

  CNC stroje vyrábame od základov pomocou vybraných komponentov. Každá výrobná fáza je ukončená podrobným auditom kvality, ktorý zaručuje vysokú presnosť a spoľahlivosť výrobkov v našej ponuke.

  Seron novinky

  Prečítajte si a zistite čo máme nové

  Marathon Veľtrhov

  Začiatok roka sa pre nás začal na plné obrátky. Je iba február a my už máme za sebou dva veľtrhy Naše výrobky sme zastupovali na veľtrhu Budma v Poznani a na RemaDays v Nadarzyne. Napriek tomu, že sa veľtrhy konali jeden po druhom boli sme plní energie a viedli sme veľa konštruktívnych rozhovorov s pozitívnymi ...

  Fotoreportáž z Warsaw Industry Week 2019

  Veľtrh Warsaw Industry Week je za nami. Bolo pre nás obrovským prekvapením získať ďalšie (už 4.) ocenenie v tomto roku za Laser FiberCut. Týmto by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí nás navštívili. Bol to veľmi inšpiratívny veľtrh. Medzitým vás pozývame, aby ste si pozreli fotoreportáž z tejto udalosti a toho, ako sme tento rok ...

  Fotoreport z dňa otvorených dverí

  24. októbra sa v našej spoločnosti uskutočnil náš prvý deň otvorených dverí. Ďakujem veľmi pekne, že ste prišli Veľmi sa nám to páčilo a vyzerá, že aj hosťom. Fotoreport z tohto nádherného dňa.

  Dôverujte pevným základom

  Mnohoročné skúsenosti, početné medaily a tisíce pozitívnych recenzií zákazníkov stavajú spoločnosť Seron do veľmi dobrého svetla ako obchodného partnera.