CNC obrábacie centrá

Zobrazených všetkých 11 výsledkov

Hlavnými produktmi v ponuke spoločnosti Seron sú profesionálne CNC obrábacie centrá. Vyrábajú sa na základe inovatívnych technológií a vďaka svojim vlastnostiam umožňujú precízne spracovanie rôznych druhov materiálov.

Čo sú to CNC obrábacie stroje?

CNC obrábacie stroje sú multifunkčné zariadenia použiteľné v každom priemysle. Používajú sa na spracovanie materiálov, ako sú: mäkké kovy, kompozity, plasty, panely na báze dreva, masívne drevo atď. Umožňujú zvýšiť efektivitu výrobného procesu až o niekoľko stoviek percent, čo umožňuje realizovať projekty s najvyššou presnosťou. Výrazne znižujú závislosť kontinuity výroby na človeku, pričom ich fyzicky odľahčujú.

Prečo sa oplatí staviť na frézovacie plotre vyrobené v Poľsku?

Náš sortiment zahŕňa CNC plotre v troch sériách Standard, Expert a Pro. Líšia sa hlavne tuhosťou konštrukcie, rýchlosťami a precíznosťou spracovania, ale aj možnosťami vybavenia. Každý ponúkaný stroj má plne oceľovú, zvárané konštrukciu, rebrované oceľové pojazdové prvky s kompozitnými prísadami, vďaka čomu sa tieto stroje vyznačujú vysokou tuhosťou a odolnosťou proti preťaženiu aj pri dynamických prácach. Na výrobu našich obrábacích strojov používame iba moderné pohony a presné ložiskové systémy, ktoré zaisťujú vysoké prevádzkové rýchlosti, vysokú presnosť a dlhodobú životnosť.

Profesionálne priemyselné srdce obrábacieho stroja

Každá séria obrábacích strojov je založená na priemyselnom riadiacom systéme v reálnom čase, ktorý umožňuje obojsmernú komunikáciu s kľúčovými komponentmi, takže môžeme aktívne monitorovať a opravovať ich parametre. Aj keď má stroj širokú škálu pokročilých funkcií, obsluha stroja je intuitívna a jednoduchá. Implementovaný ovládací prvok má takmer neobmedzené možnosti, ktoré je tiež možné personalizovať v závislosti od potrieb zákazníka.

Stroje na mieru

Na základe dizajnu série Pro a Expert boli vyvinuté riešenia určené pre klientov so špecifickým typom výroby. Pre klientov pôsobiacich v reklamnom priemysle sme nakonfigurovali obrábacie centrum AdMaker založené na sérii Expert s vákuovým stolom pre rýchle a efektívne upevnenie všetkých druhov materiálov. Multifunkčnosť obrábacieho stroja je zabezpečená elektrickým vretenom pracujúcim v spojení s modulom oscilačného noža s ryhovačom atď. Takáto široká škála aplikácií je v tomto priemysle zvlášť cenená. Priemysel, v ktorom sa kovy najčastejšie spracúvajú, sa vždy zameriava na najvyššiu presnosť a opakovateľnosť, a preto je séria Hardline zameraná na toto odvetvie založená na najtuhšej konštrukcii série Pro. Mechanický upínací stôl je vyrobený z pevnej ocele, čo umožňuje bezpečné umiestnenie materiálu a jeho príprava na agresívne a dynamické spracovanie. Séria Pro sa tiež stala základom pre obrábacie centrum ProNest, určené pre výrobcov skriniek a čalúneného nábytku. Aj keď konfiguráciu tohto stroja možno tiež ľubovoľne meniť, odporúčame zvoliť výšku osi Z v rozmedzí 150 – 200 mm, čo vám umožní dosiahnuť optimálnu dynamiku práce. Efektívna vretenová a vŕtacia jednotka, ktorou sme vybavili centrum ProNest, bude perfektná na nesting a vertikálne vŕtanie panelov na báze dreva a na frézovanie čiel nábytku alebo rezieb. Vďaka zásobníku revolverových nástrojov zmeny nástroja bleskovo minimalizujú prázdne chody stroja.

Vsaďte na osvedčené riešenia

Máme dlhoročné skúsenosti v CNC priemysle a naše výrobky sú vytvárané z vášne pre moderné technológie. Každý stroj je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Neustále sa vyvíjame, a preto sa stroje, ktoré poznáte pred desiatimi, piatimi alebo dokonca dvoma rokmi, úplne vyvinuli. Spoznajte nás a skontrolujte, ako vylepšujeme naše produkty. Môžete byť pri tom aj vy.