Servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Pre každý stroj ponúkame kontroly, záručné a pozáručné služby. Použité technologické riešenia šetria zákazníkom ďalšie náklady na opravy a systematické kontroly a údržba strojov nielen udržiavajú ich efektivitu, ale aj predlžujú životnosť.

Vzdialený prístup

Implementujeme inteligentné systémy riadenia, ktoré vám umožňujú na diaľku diagnostikovať príčiny problému alebo opraviť parametre stroja, čím sa minimalizujú prestoje stroja.

Skúsenosti

Servisní technici firmy Seron majú dlhoročné skúsenosti a veľmi dobre poznajú naše výrobky. Vďaka tomu sme si úplne istí, že vaše stroje obsluhujú tí najlepší špecialisti.

Efektívnosť a odbornosť

Naši servisní technici získali kvalifikáciu pri práci vo výrobnom oddelení. Vďaka tomu od základu spoznali použitú technológiu a nepretržite sa podieľali na jej vývoji.

Vlastná servisná sieť

Každý zákazník je pre nás dôležitý. Vieme, akú dôležitú úlohu zohráva čas v priemyselnej výrobe. Preto sme neustále pripravení pomôcť.

Veľa tímov

Vďaka súčasnej práci mnohých tímov technickej podpory sa rýchlo dostaneme na akékoľvek miesto, kde náš klient potrebuje podporu.