CNC laserové plotre a značiace stroje

Zobrazené všetky 4 výsledky

Súčasťou ponuky našej spoločnosti sú presné CO2 laserové plotre. Jedná sa o všestranné stroje vyvinuté a zostavené poľskými inžiniermi. ajú sa úspešne použiť v mnohých rôznych priemyselných odvetviach a každý ploter môže pracovať aj ako laserová gravírka.
Použitie: CO2 laserový ploter je možné použiť na rezanie a gravírovanie rôznych materiálov, ako sú: plasty, guma, koža, drevo, preglejka, korok, papier, textil a všetky druhy gravírovacích laminátov. S týmito zariadeniami môžete tiež gravírovať sklo, žulu, mramor, ako aj označovať potiahnuté alebo čisté kovy pomocou špeciálnych gravírovacích pást. CO2 laserové plotre, ktoré ponúkame, sú ideálne aj na gravírovanie malých presných prvkov, ako sú pečiatky, čo dokazuje ich vysokú presnosť.
Hlavné vlastnosti: Ovládanie CO2 laserového plotru je mimoriadne jednoduché, porovnateľné s prácou s kancelárskou tlačiarňou. Zahrnutý softvér obsahuje aj mnoho pokročilých funkcií, ako je gravírovanie pomocou kužeľa (užitočné pri gravírovaní matíc pečiatok), gravírovanie, vnorenie atď. Každé zariadenie má intuitívne rozhranie, vybrané laserové rezonátory, odolnú optiku, pevnú konštrukciu, dynamické pohony, presné ložiská, čo má za následok presná a spoľahlivá prevádzka zariadenia.

Profesionálne, rýchle a presné laserové značiace stroje FIBER sú popri popredných výrobkoch, ako sú CNC frézy, laserové plotre a CNC plazmové rezačky, v ponuke spoločnosti SERON. Sortiment zahŕňa ako laserové značkovacie zariadenia s vláknovým laserovým zdrojom najnovšej generácie s ultrarýchlym skenerom galvo, tak aj mechanické (mikroúderové) značkovače. Bodová aj laserová technológia umožňujú hlboké značenie kovov. Jedná sa o technologicky vyspelé stroje, prispôsobené na značenie a gravírovanie rôznych materiálov, nanášanie log, sériových čísel alebo čiarových kódov. Každý dostupný CNC gravírovací stroj je možné použiť v nasledujúcich priemyselných odvetviach: priemyselný, potravinársky, reklamný, elektronický, automobilový, dekoračný atď., ktorý kombinuje najnovšiu generáciu technológie optických vlákien s pokrokovou optikou. Mikropodnikový aj laserový značkovací stroj umožňujú značenie a gravírovanie alfanumerických znakov, čiarových kódov a grafiky.